Logistyka Magazynowa

Od przyjęcia towaru przez rozładunek, składowanie do kompletowania. Na każdym z tych etapów Państwa przesyłka  jest w pewnych rękach specjalistów w dziedzinie profesjonalnej logistyki.  RedPrairie, nasz system magazynowy, czuwa na każdym etapie procesu nad tym, by Klient miał ciągły dostęp do bieżącej wiedzy o stanach magazynowych, liczbie produktów i aktualnych zleceniach.

Aplikacja Integrator Logistyki umożliwia przesyłanie zleceń do magazynu i podgląd raportów z tego, co aktualnie dzieje się z towarem Klienta.

Wewnętrzne procedury i optymalizacja procesów umożliwiają minimalizację błędów. Dlatego jesteśmy przygotowani na wahania w skali roku, miesiąca i tygodnia, a piki sprzedażowe nie stanowią trudności.

U nas każdy produkt otrzymuje osobny kod (jeśli nie ma własnego kodu EAN) i tak zidentyfikowany zamieszkuje w dedykowanych dla niego lokacjach. Proces ten jest transparentny, przejrzysty, a asortyment tak bezpieczny, jak nigdy dotąd.

Więcej informacji na stronie

Raben Group
Ten serwis używa cookies zgodnie z polityką cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że użytkownik to akceptuje.